سومین سمینار اشنایدر دیجی لینک با حضور وردسان و اشنایدر الکتریک

سمینار اشنایدر دیجی لینک

سمینار اشنایدر دیجی لینک

سومین سمینار اشنایدر دیجی لینک(Schneider Digilink)، در تاریخ یازدهم اسفندماه 94 در هتل سیمرغ برگزار شد. این سمینار با هدف معرفی تجهیزات شبکه اشنایدر دیجی لینک و با حضور مدیران ارشد کمپانی اشنایدرالکتریک فرانسه (Schneider electric) و آقای “سعید میرسجادی” مدیرعامل شرکت وردسان(worldsun)، تنها نماینده انحصاری اشنایدر دیجی لینک فرانسه در ایران، با شعار Life is On برگزار شد.

اشنایدر دیجی لینک

 

شرکت وردسان نماینده انحصاری اشنایدر دیجی لینک فرانسه(Schneider Digilink )  بر روی تجهیزات پسیو شبکه است که با نام تجاری دیجی لینک (Digilink) فعالیت می‌کند و سهم قابل توجهی از بازار ایران را در اختیار دارد. در این سمینار مهندس” ادگارد بوچینه” مدیرعامل اشنایدر الکتریک به معرفی اجمالی کمپانی اشنایدر پرداخت. مهندس “جین باپتیست پلانگ” مدیر کل ایران و خاورمیانه اشنایدر فرانسه به همکاری ده ساله این شرکت با وردسان اشاره کرد و مهندس “شیرکانت تلارکر” مدیر تولید اشنایدر الکتریک به معرفی محصولات اشنایدر دیجی لینک(Schneider Digilink) پرداخت و تمایز این برند فرانسوی و بین المللی را در استانداردها،کیفیت و آزمون های انجام گرفته بر روی تجهیزات شبکه اشنایدر دیجی لینک از قبیل کابل مسی اشنایدر(copper cable) شامل cat5, cat6, cat 6A, cat 6 (LSZH)  و فیبر نوری اشنایدر(fiber cable) دانست.

اشنایدر دیجی لینک

سمینار مذکور پذیرای جمعی از مدیران فناوری اطلاعات، متخصصین شبکه، شرکت‌ها و ارگان‌های خصوصی و دولتی فعال در زمینه تجهیزات پسیو شبکه بود. تلاش این سمینار بالابردن سطح اطلاعات علمی در زمینه تجهیزات شبکه اشنایدر و آشنایی هرچه بیشتر با محصولات اِشنایدردیجی لینک فرانسه بود. گردهمایی فوق با برگزاری برنامه پرسش و پاسخ و اهدای جوایز به قید قرعه به شرکت‌کنندگان به کار خود پایان داد.

شرکت وردسان نماینده انحصاری اشنایدر دیجی لینک فرانسه (Schneider Digilink )  بر روی تجهیزات پسیوشبکه است که با نام تجاری دیجی لینک (Digilink) فعالیت می‌کند و سهم قابل توجهی از بازار ایران را در اختیار دارد.